Kontakt

"Ortepedix"
Dawid Mikołajczak

ul. Gen. T. Kutrzeby 17C/31
62-300 Września

ul. Półwiejska 4, 2 piętro
61-887 Poznań

tel. +48 784 318 080
e-mail: gabinet@ortepedix.pl

„Ortepedix” Dawid Mikołajczak funkcjonuje od 2012 roku. Z powodzeniem rozwijam swoją ofertę oraz powiększam grono zadowolonych Pacjentów. Dla Państwa wygody świadczę usługi na terenie Wrześni i Poznania. Rejestracja telefoniczna.

Specjalizuję się w ortopodologii - to połączenie fizjoterapii i podologii ortopedycznej, polegającej między innymi na wykonywaniu indywidualnych wkładek do stóp. Jeżeli cierpisz na bóle stóp, kolan, bioder i kręgosłupa to zastosowanie systemu termoplastycznych wkładek ortopedycznych przyniosie Ci ulgę. Dzięki możliwościom, jakie daje diagnostyka podoskopowa oraz zdobyta wiedza i wnikliwa analiza, powoduje, że jakość prowadzonej przeze mnie terapii jest na najwyższym poziomie. Odpowiednio dobrane wkładki ortopedyczne korygują wady postawy, ustawienie stóp, wspierają pracę kolan oraz bioder i kręgosłupa.

Chcesz się ze mną skontaktować? Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość, a ja postaram się odpisać w ciągu 24 godzin!Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Ortepedix" Dawid Mikołajczak.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat lub przez okres wymagany przepisami obowiązującego prawa.
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowyGabinety

Gdzie wykonuję swoje usługi

Września
ul. Gen. T. Kutrzeby 17C/31

Wskazówki dojazdu

Poznań
ul. Półwiejska 4, 2 piętro ([W] eye clinic), gabinet nr 11